Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Günümüzün globalleşen dünyasında oluşan tüketim alışkanlıkları, dünyanın her yerinde birbirine benzeyen ürünlerin kullanımını her geçen gün daha olağan kılıyor. Ancak bir yandan da gerçek kaliteyi arayan yüksek beklentili tüketiciler, seri üretim ve düşük maliyet anlayışından uzak bir şekilde üretilmiş "tasarım” ürünleri talep ediyorlar. Otomobil markalarından moda stüdyolarına hemen hemen her sektörde iyi bir tasarıma sahip olan ve bunu fonksiyonellik ile bir araya getirmeyi başaran ürünler öne çıkıyorlar. Asya Kuyumculuk markası ile bizim vizyonumuz da kişiye özel üretilen sofistike tasarımları kaliteli malzeme ile birleştirerek ülkemizin takı sektörüne kazandırmaktır.

Ekibimizin bugünkü olgunluğuna gelmesi için gereken önemli etken, 2003 yılında İstanbul,Kartal’da kurduğumuz "Takı Tamir ve Tasarım Atölyesi” oldu. Kullan-at felsefesiile piyasayı dolduran ürünlerden uzaklaşmanın yolunu bizlere aslında bu atölye gösterdi. Yaptığımız tamir işlemlerinde basit "cilala-parlat” işlemlerinin ötesine geçmeyi hedefledik. Böylece hem kendimize hem de müşteri tabanımıza en eski takıların bile doğru bir yenileme süreci ile bambaşka bir hâl alabileceklerini gösterdik. Ayrıca bu dönemde yaptığımız işler sayesinde ülkemizdeki takı tasarım serüveninin farklı tarihsel dönemlerdeki gelişimini de yakından tanıma fırsatımız oldu. Böylece, her dönemin karakteristik özelliklerini işlediğimiz ürünlere dokuyabilecek beceriyi edindik.

Takvimler 2008 yılını gösterdiğinde, ülkemizdeki takı sektöründeki gelişmeleri de dikkate alarak, kafamızdaki fikirleri Asya Kuyumculuk markası ile şirket haline getirdik. Şu anda beş kişiden oluşan tasarım ve üretim ekibimiz de bu süreç içerisinde oluştu. Önce yalnızca perakende satış ile başladığımız bu serüvene, 2011 yılında internet üzerinden perakende kişiye özel takı üretimini ekledik.

İyi tasarlanmış bir cep telefonu için insanların kamp kurup kuyrukta beklediği bir dünyada farklılığı ile öne çıkan takıları, sizlere sunmayı misyon ediniyoruz. Bunu yaparken özel günlerinizin önemini asla unutmuyoruz. Dolayısıyla hızlı gönderimden satış sonrasında anında destek imkânına, kaliteli paketlemeden ödeme güvenliğine tüm detayları sizler için düşünüyoruz. Ayrıca yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü gibi önemli zamanlarınız için sizlere aklınızda olmayan çok farklı hediye fikirleri sunmak için de sürekli çalışıyoruz.


Sizlerden gördüğümüz ilginin ve beğeninin yıllar içerisinde daima artan bir grafik çiziyor oluşu ise, yaptığımız tüm bu çalışmaların bizler için en önemli karşılığını oluşturuyor.

İyi alışverişler dileriz,

 www.herseyhediye.com

 05327330501

Atatürk caddesi no:100/10 Soğanlık Kartal İstanbul

Binbir direk mahallesi gedikpaşa cami sokak no:56/17 yenal iş merkezi fatih / istanbul

Asya Kuyumculuk ve İnternet Hizmetleri

Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız